Temmuz ayında Netflix’te yayınlanacak dizi ve filmler
Temmuz ayında Netflix’te yayınlanacak dizi ve filmler

Temmuz ayında Netflix’te yayınlanacak dizi ve filmler

İnternet üzerinden sinema filmi ve dizi film içeriği sunan Netflix, temmuz ayında birbirinden iddialı yapımları izleyiciyle buluşturuyor.

Dünya genelinde milyonlarca üyesi bulunan ve karantina günlerinin vazgeçilmezi haline gelen platformun temmuz ayında üyeleriyle buluşturacağı dizi ve filmlerin tarihi ise şöyle:

TEMMUZ AYI NETFLİX İÇERİĞİ

Warrior Nun (İlk Sezon / 2 Temmuz)

Netflix’in çizgi romanlardan uyarlama dizisi Warrior Nun’ın merkezinde, Ava adlı 19 yaşında bir kadın var. İkinci bir yaşam şansı ve sırtına yerleştirilmiş kutsal bir emanetle gözlerini bir morgda açan bu yetim genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan Avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

Cable Girls (Son Sezon: 2. Kısım / 3 Temmuz)

İlk sezonu 28 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan Netflix Orijinal dizisi Cable Girls, 1920’lerin sonlarında Madrid’de geçen bir İspanyol drama dizisi olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdiye dek beş sezonu yayınlanan dizi, üç Temmuz’da yayınlanacak yeni bölümleriyle ekranlara veda edecek.

Exatlon (3 Temmuz)

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Exatlon Challenge, bu ay Netflix Türkiye’de yayınlanacak içeriklerden bir tanesi. 18 popüler Türk YouTuber’ın yer alacağı program, 3 Temmuz’da Netflix izleyicileriyle buluşacak.

Stateless (8 Temmuz)

Netflix, Stateless ile mini dizilerine bir yenisini daha ekleyecek. Avustralya çölünün ortasında yer alan bir göçmen gözaltı merkezinde yolları kesişen dört yabancının hikâyesini anlatacak olan Stateless, 8 Temmuz’da yayınlanacak.

Hakan: Muhafız (4. Sezon / 9 Temmuz)

Aralık 2018 yılında hayatımıza giren ilk Türk Netflix yapımlarından Hakan: Muhafız, geçmişini keşfeden Hakan’ın epik macerasını konu alıyordu. Yayınlandığı günden beri çoğu kişinin beğenisini kazanan yapım, 9 Temmuz’da yayınlanacak 4. sezonuyla final yapacak.

The Old Guard (10 Temmuz)

Bir başka Netflix Orijinal yapımı olan The Old Guard, Andy adlı bir savaşçının önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı olan bir grup paralı askeri konu alıyor. Başrollerini Charlize Theron, KiKi Layne ve Marwan Kenzari’nin paylaştığı aksiyon macera türündeki film, 10 Temmuz’da Netflix ekranlarından izlenebilecek.

Cursed (İlk sezon / 17 Temmuz)

Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue’nin, halkını kurtarmak için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğa odaklanıyor. Yapım, 17 Temmuz tarihinde ilk sezonuyla yayın hayatına başlayacak.

Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı (22 Temmuz)

Mini dizi türünde olan Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı, FBI’ın 1980’li yıllarda New York’ta terör estiren beş mafya imparatorluğunu nasıl yıktığını anlatan belgesel türünde bir yapım olacak. Mini dizi, 22 Temmuz’dan itibaren Netflix üzerinden izlenebilecek.

Delidolu 2 (24 Temmuz)

Vinge Marcello’nun yönettiği Amerikan gençlik filmi Delidolu 2, doğrudan 2018 yılında yayınlanan Delidolu’nun devamı niteliğinde olacak. Filmde, son sınıf için liseye geri dönen Elle’nin üniversiteye gitmek için çabalarını ve aşk hayatını izleyeceğiz. Beth Reekles’in ‘Delidolu’ adlı kitaplarından uyarlanan devam filmi, 24 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

Last Chance U: Laney (5. Sezon / 28 Temmuz)

Netflix’in Emmy adayı dizisi Last Chance U, 5. sezonuyla geri dönüyor. Dizide Laney Kartalları’nın baş antrenörü John Beam’in, sayısız aksilikler arasında takımı toparlamak için verdiği mücadeleleri göreceğiz. Saha içinden ve saha dışından etkileyici görüntüleri ekrana taşıyacak Last Chance U: Laney, 28 Temmuz’da Netflix üzerinden izlenebilecek.

The Umbrella Academy (2. sezon / 31 Temmuz)

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşlerin hikâyesini anlatan Netflix Orijinal dizisi The Umbrella Academy, ilk sezonuyla çoğu kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Başrollerinde Ellen Page, Tom Hopper ve David Castaneda’nın yer aldığı sevilen Netflix yapımı, ikinci sezonuyla 31 Temmuz’da geri dönüyor.

Vis a vis: El oasis (İlk sezon / 31 Temmuz)

Kadın hapishanesinde kalan bir grup mahkumun başından geçenleri anlatan Vis a vis’in devam yapımı Vis a vis: El oasis, dört sezon süren orijinal diziden Maca ve Zulema karakterlerinin yeni hayatına odaklanıyor. Orijinal yapımdan diğer tanıdık yüzlerin de yer aldığı dizi, 31 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

About admin

Check Also

Günlük burç yorumları: 27 Haziran 2020 Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları: 27 Haziran 2020 Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları... 27 Haziran 2020 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair burç yorumları...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir