Samuel Eto'o'dan Suarez açıklaması
Samuel Eto'o'dan Suarez açıklaması

Samuel Eto’o’dan Suarez açıklaması: Dünyanın en iyilerinden biri

Barcelona’nın eski forveti ve bir dönem Türkiye’de de forma giyen Samuel Eto’O, Luis Suarez’in performansını değerlendirdi. Eto’O, “Suarez, pozisyonunda dünyanın en iyilerinden biri. Futbol da tarih yazıyor” dedi.

Eto’O Arajntinli yıldız oyuncu Suarez hakkında şöyle konuştu:

“Suarez’i seviyorum, o pozisyonunda dünyanın en iyilerinden biri. Barça’nın her zaman güçlendirilmesi gerekiyor, ancak Luis Suarez gibi bir General’i emekliye ayırmaları gerekmiyor. Evet, onun pozisyonunda bir General, onu kimseyle karşılaştıramazsın.

Lautaro Inter’de iyidir, geleceği vardır, ancak insanlar yakın tarihini unutmaya eğilimlidir ve Luiz tarihini sadece Barça’da değil futbolda da yazar. Bu fark edilmeye değer.

(Suarez’in büyüklüğü) Barça’nın önlerinde kaç oyun olduğunu bilerek başka bir oyuncunun rekabeti yükseltmesini engellemez, ancak hikayeyi yazan kişiye biraz saygı duyulması gerekir.”

About admin

Check Also

Volkan Demirel'in telefon trafiği çözüldü

Volkan Demirel’in telefon trafiği çözüldü

Kadıköy'de oynanan Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe, Trabzonspor’dan darbe yedi. Antrenör Volkan Demirel'in karşılaşmada telefonla konuştuğu anlar ise geceye damga vuranlardan oldu. O telefon trafiğinin perde arkası ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir