OnePlus 7T: Yeni, güçlü bir fiyata 8GB + 256GB sürümü!

OnePlus 7T Çinli şirketten temin edilebilir ve ninjalarımız bunu sizin için güçlü bir teklifte buldu.

Cep telefonunun çok fazla iyileştirme yaptığını ve OP6T’nin sadece ılık bir artışı olan OP7’ye kıyasla bir adım atıldığını hatırlatıyoruz. Telefonun içinde yeni Snapdragon 855+, 30W hızlı şarj desteği ve çok daha fazlası var.

Yeni üçlü kamera

Yeni üçlü kamera, telefondaki en büyük yükseltmedir. Ana lens, daha önce olduğu gibi aynı 48MP Sony IMX586 sensörünü kullanıyor, ancak şimdi OP7 Pro ile aynı olan daha parlak bir diyaframa (f / 1.6, f / 1.7) sahip. Yeni telefoto lensin çözünürlüğü 2x optik zoom ile 12MP’dir. Karşılaştırma için, 7 Pro’nun kamerası daha fazla zoom (3x), ancak daha düşük çözünürlük (8MP) sunuyor. Pro’nun aksine, 7T’deki telefoto lensin OIS’si olmadığını unutmayın. Üçüncü lens, Pro ile aynı 117 shootingιο çekim aralığına sahip 16MP ultra geniş açılı bir sensördür. OnePlus 7T’de Gece Manzarası modu ve iki yeni özellik bulunur: 1 cm’de çekim için makro ve 720p’de ağır çekim 960fps.OnePlus 7T

90Hz ekran

Sıvı AMOLED ekranı 90Hz’de. 20: 9 en boy oranıyla OP7’nin 6.55 inç ekranından biraz daha uzun. Gözyaşı damlası üçte bir oranında daha küçük. Merkezinde, önceki modelin sahip olduğu aynı 16MP selfie kamera var. Yüksek yenileme hızına ek olarak, ekran HDR10 + ‘yı destekler, böylece yeni filmlerin ve TV şovlarının çok çeşitli renklerinin tadını çıkarabilirsiniz. OnePlus 7T, OP7 Pro’nun QP’si yerine 1080p + çözünürlüğe sahiptir. Ekranın maksimum parlaklığı Pro’yu (800 nit) aşan sta 1.000 nit’dir. OP7T ayrıca daha doğal hareket için yeni bir titreşim mekanizmasına sahiptir.

Çözgü Yükü 30T

Yeni Warp Charge 30T teknolojisindeki “T” ye dikkat edin, 30W’da önceki teknolojiye göre% 23 daha hızlı olduğunu belirtiyor. Maksimum güç aynı olsa da, optimize edilmiş bir şarj eğrisi 3800mAh pilin yarım saat içinde% 70’e kadar şarj edebileceği anlamına gelir! Cep telefonunda kablosuz şarj yok. Mat arka panel 3D Corning Gorilla camından yapılmıştır ve sabahları söylediğimiz gibi Glacier Blue ve Buzlu Gümüş renklerinde mevcuttur . Önde, ekranın önceki modelde olduğu gibi düz olmasıyla aynı koruma var.

About admin

Check Also

Facebook dilini ne kadar kolay değiştirebilirsin?

Şimdi sağ üstteki üç çizgiye tıklayın ve “Ayarlar ve Gizlilik” girin. Önünüzde farklı seçenekler görüyorsunuz, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir