Günlük burç yorumları: 24 Haziran 2020 Çarşamba burç yorumları
Günlük burç yorumları: 24 Haziran 2020 Çarşamba burç yorumları

Günlük burç yorumları: 24 Haziran 2020 Çarşamba burç yorumları

Günlük burç yorumları… 24 Haziran Çarşamba Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair burç yorumları

Dün Neptün’ün şu anda düşüşte olduğunu ve bu pozisyonu 28 Kasım 2020’ye kadar alacağımızı ve bunun bizim için belirli sonuçları olacağını belirtti.

Neptün, bir yandan cennetin temsilcisi, yani ilahi sevginin temsilcisi, aynı zamanda özverili sevgi olarak da adlandırılan komşu sevgisidir. Tersi, hepimizin çok iyi bildiği bencil aşktır. Benzer şekilde, ilhamlar ve sezgiler Neptün’ün bizim için anlaşılmaz olan yaratıcı çalışmasıdır ve katılmamıza izin verir. Yine de, fikirleri ve ilhamları sadece bizim için değil, aynı zamanda herkesin iyiliği için de kullanılmalıdır.

Böylece Neptün, bir yandan, çok öz disiplinle, hayırseverliği ve ahlaki yaşamı uygulayabilen cenneti temsil eder. Öte yandan, çok bencilce sevgi, disiplin eksikliği ve uyuşturuculara kalıcı bir bağımlılık ile, kendimizde şeytan yaratıyoruz. Şeytan bizi yok etmek için dışarı çıktı ve Neptün bunu bir olasılık olarak içeriyor. Neptün, aynı zamanda, tıpkı diğer tüm gezegenler gibi, iyi ve kötünün temsilcisidir.

Bununla birlikte, özgürlüğümüz var ve gitmek istediğimiz yolu seçebiliriz. Yanlış yolda olursak, şimdi geri dönebiliriz, çünkü yansıma zamanı şimdi bir kez daha Neptün’ün gerilemesi tarafından verilir.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Koç Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

Özel hayatınızda nahoşluklara katlanmak zorunda kalacaksınız, sürekli olarak garip çatışmalara karşı bir tutum almanız istenecek. Size büyük acı veren bazı kararlar alınabilir.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu 224 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

Pozitif enerjiyle dolu, gösterebileceğiniz soğukkanlılık herkesin görebileceği açıktır ve zihninizin ve bedeninizin tamamen uyumlu olduğunu gösterir. Başkalarının olumlu bakış açınızda paylaşmasına izin verin, sağlıklı spor aktivitesi veya egzersiz rutinleri için rejiminizde size katılmalarını sağlayın.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

Önemli kararlar almanız daha kolay. Görevleri hemen yaparak daha etkili bir şekilde tamamlarsınız.

YENGEÇ BURCU

Yengeç Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

Finansman söz konusu olduğunda biraz daha dikkatli olun. İşlerinizi ve özellikle paranızı kontrol altında tutun.

ASLAN BURCU

Aslan Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

Sorunlara yetenekli ve profesyonel bir şekilde yaklaşırsınız, tüm doğru cevaplara sahip olursunuz ve çözümler sunarsınız. İş arkadaşlarınız sizin tavsiyenizi alır ve söylediklerinizi önemli, güvenilir ve değerli olarak görür.

BAŞAK BURCU

Başak Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

Katıldığınız ekip çalışmasının basit ve üretken olduğu anlaşılıyor. Nadiren meslektaşlarınızla zorluklar yaşıyorsanız, sahip olduğunuz ilişkileri sürekli olarak güçlendirir ve gerektiğinde veya isterse yardım sunarsınız.

TERAZİ BURCU

Terazi Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yorumu:

İlk kuş solucanı yakalar – ama kuralın istisnasısınız. Finansal risklerden kaçının ve güvenli oynayın.

AKREP BURCU

Akrep Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günlük burç yorumu:

Dışarıda keşfedilmeyi bekleyen bir dünya var. Artan dinamizminiz diğer insanları katılmaya teşvik edecektir.

YAY BURCU

Yay Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günlük burç yorumu:

Başarılı iş yapmak için kötü bir gün. Kar elde etme şansınız düşük olduğu için riskli projelerden uzak durun.

OĞLAK BURCU

Oğlak Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günlük burç yorumu:

Yeterli bir şekilde yönetebileceğinizden daha fazla işiniz olduğunu düşünüyorsanız, sunulan yardımı kolayca kabul edersiniz veya gerekirse başkalarından yardım istersiniz. İş arkadaşlarınıza ne kadar minnettar olduğunuzu, ne kadar değer verdiğinizi ve yardımlarını takdir ettiğinizi bildirin.

KOVA BURCU

Kova Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günlük burç yorumu:

Eşinizden yararlandığınızı veya kışkırttığınızı hissettiğinizde oldukça huylu davranıyorsunuz. Bu er ya da geç güçlü bir savaşa yol açacaktır.

BALIK BURCU

Balık Burcu 24 Haziran 2020 Çarşamba günlük burç yorumu:

Beklentiyle dolu, kafa karıştırıcı seçimler kafa karıştırıyor ve kime sarılmak ve kalbinize yakın tutmak istediğinizden emin değilsiniz. Kibar ve diplomatik olmanın size sorun yarattığını düşünüyorsanız, insanların bekar kalmak istediğinizi ve ciddi bir ilişki istemediğinizi bildirmek yanlış olmaz.

About admin

Check Also

Günlük burç yorumları: 27 Haziran 2020 Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları: 27 Haziran 2020 Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları... 27 Haziran 2020 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair burç yorumları...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir