Can Yaman’ın sevgilisi kim? İşte İtalyan sevgilisi Diletta Leotta

Magazin gündemini meşgul eden Can Yaman’ın İtalyan sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Bir süredir kiminle aşk yaşadığı merak edilen Can Yaman‘ın İtalyan sevgilisinin spor spikeri Diletta Leotta olduğu ortaya çıktı.

Can Yaman’ın İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisi ilk kez belgelenirken Yaman’dan sosyal medyada flaş bir paylaşım geldi. Yaman, ‘Tehlikeli Çift’ notuyla paylaştığı fotoğrafı, 2 saat içinde 500 binden fazla yorum alması dikkat çekti.

Can Yaman‘ın İtalyan sevgilisi ileolan fotoğrafını paylaşması ilişkiyi doğrularken Yaman’ın “Tehlikeli Çift” notuyla sevgilisini etiketleyerek paylaştığı fotoğrafta, ikilin bir atış poligonunda olduğu görüldü. Yaman’ın paylaşımı kısa sürede yüzbinlerce beğeni alırken fotoğrafı yoruma kapatması da gözlerden kaçmadı.

Öte yandan Yönetmen Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklam filmi projesi için İtalya’ya giden Can Yaman’ın sevgilisi hakkında iddia ortaya atılmıştı.

Ortaya atılan iddiada ise Diletta Leotta’ın tanıtım amaçlı oyuncuyla birlikte olduğu ve İtalyan spikerin Türkiye’de bir Osmanlı dizisinde rol alacağı öne sürülmüştü.

About admin

Check Also

Necati Şaşmaz siyasete mi giriyor?

Necati Şaşmaz siyasete mi giriyor?

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ı canlandırdığı karakterler tanınırken son dönemde siyasetçilerle çekildiği fotoğraf, akıllara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir