Acun Ilıcalı'dan şaşkına çeviren MasterChef açıklaması! "Lütfen başvurmayın!"
Acun Ilıcalı'dan şaşkına çeviren MasterChef açıklaması! "Lütfen başvurmayın!"

Acun Ilıcalı’dan şaşkına çeviren MasterChef açıklaması! “Lütfen başvurmayın!”

Acun Ilıcalı’nın Survivor’ın bitmesiyle başlatacağı MasterChef yarışması ile ilgili duyanları şaşkına çeviren bir açıklama geldi. Ilıcalı, yarışmaya başvuracak adaylardan başvuru yapılmamasını isteyerek “Lütfen başvurmayın!” dedi. Ayrıca MasterChef jürisinde değişiklik olup olmayacağı ise merak konusu oldu.

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Survivor yarışmasının bitmesi ile ekranlara gelmesi beklenen yemek yarışması MasterChef ile ilgili açıklamalar yapan Ilıcalı, başvuru yapılmamasını istedi.

TV8’in ve Survior ile MasterChef yarışmasının patronu Acun Ilıcalı, ”Başıma ilk kez geliyor” diyerek şunları anlattı:

“MasterChef programına çok yoğun başvuru yapıldı. Bu sene büyük bir ilgi var. Ancak arkadaşlar başvuralara yetişmekte zorlanıyor. Ben başvurular için anons yapacaktım ancak arkadaşlar istemediler. Lütfen MasterChef’e başvurmayın. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın.”

MASTERCHEF NE ZAMAN BAŞLAYACAK? JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Öte yandan Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmasının Survivor 2020’nin finalinden 2 gün sonra TV8’de yayınlanmaya başlayacağını açıkladı.

MasterChef’in yeni sezon jürisinde ise yine Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun yer alması bekleniyor.

About admin

Check Also

Günlük burç yorumları: 27 Haziran 2020 Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları: 27 Haziran 2020 Cumartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları... 27 Haziran 2020 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair burç yorumları...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir